Kolory jesieni zatrzymane w kadrach

Uwielbiam odwiedzać co jakiś czas te same przyrodnicze miejsca i obserwować, jak zmieniają się w zależności od pory roku. Ostatnio wszędzie chodzę z aparatem i fotografuję kolory jesieni. Dosłownie po krzakach i zaroślach. 😉 Tyle pięknego zielska rośnie pod płotem i w promieniu najbliższych 50 m od domu! Praktycznie na każdym kroku, codziennie, zauważam takie przyrodnicze perełki, że dopiero „Wymień baterię” oraz „Brak miejsca na karcie” przywołuje mnie do rzeczywistości. 😉 A Wy, chodzicie z aparatem na spacery? Lubicie zatrzymywać migawki zmieniającej się przyrody? Dzisiaj znów pędzę rowerem z aparatem w krzaki i zarośla, a Wam zostawiam kilka jesiennych zdjęć. 🍁 🍂

kolory-jesieni-45

kolory-jesieni-53

kolory-jesieni-6

kolory-jesieni-27

kolory-jesieni-47

kolory-jesieni-49

kolory-jesieni-5

kolory-jesieni-1

kolory-jesieni-2

I dzisiejsze zdjęcia… 🍁 🍂

pazdziernikowy-spacer-113

pazdziernikowy-spacer-104

pazdziernikowy-spacer-107

 pazdziernikowy-spacer-72

pazdziernikowy-spacer-85

pazdziernikowy-spacer-196

 pazdziernikowy-spacer-11

pazdziernikowy-spacer-183

34 myśli na temat „Kolory jesieni zatrzymane w kadrach

  1. Piękna jesień! Choć znajomi w Polsce marudzą, że w tym roku jesień nie dopisała. U nas w Edynburgu cudowny, ciepły i co ważne bez deszczu wrzesień i październik. Pozdrawiam!
    • Dzięki! Oczywiście, kliknij prawym przyciskiem na zdjęcie i pojawi się w osobnym oknie. Jeśli chcesz lepszą rozdzielczość, daj znać mailowo.
  2. Piękne, kolorowe liście, orzechy i grzybki, czyli wszystko co uwielbiam :) I jak tu nie kochać jesieni... Zmotywowałaś mnie do dłuższych spacerów :)
  3. Patrząc na Twoje zdjęcia to można się zakochać w jesieni, ale ja niestety nie przepadam za tą porą roku. Ja widzę tylko szarzyznę, mżawkę, czuję chłód i wpadam w marazm z powodu coraz krótszych dni. Oczywiście walczę z tym ,bo trzeba żyć, ale jest mi ciężko. Byle do wiosny. Wiosnę kocham całą sobą! :)

Dodaj komentarz