Konkursy,  Przepisy wegańskie

Konkurs egzotyczny z Santal (sierpień-wrzesień 2017)

Z okazji pierwszych urodzin bloga wegańskiego Dobre Zielsko zapraszamy Was na konkurs egzotyczny z Santal 

Nagrodą w konkursie jest 1 zestaw wybranych produktów ze sklepu Santal, oraz 2 kupony zniżkowe na zakupy egzotycznych produktów z różnych części świata dostępnych w sklepie Santal.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie.

REGULAMIN KONKURSU EGZOTYCZNEGO Z SANTAL – SIERPIEŃ-WRZESIEŃ 2017

 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga wegańskiego Dobre Zielsko: http://dobrezielsko.pl, adres fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/dobrezielsko.
 2. Sponsorem nagród jest właściciel sklepu Santal– dystrybutor kosmetyków naturalnych i żywności z różnych stron świata, strona internetowa: https://esantal.eu/, adres fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/SantalHealthandBeauty/.
 3. Konkurs odbywa się poprzez post konkursowy ogłoszony na fanpage’u Organizatora pod adresem: https://www.facebook.com/dobrezielsko/photos/a.1636346626686779.1073741828.1636129076708534/1894798370841602/.
 4. Konkurs jest przeznaczony dla pełnoletnich fanów fanpage’a na Facebooku Dobre Zielsko oraz Santal, którzy posiadają profil na Facebooku wyłącznie z prawdziwymi danymi.
 5. Konkurs trwa od wtorku 29.08.2017 r. do wtorku 12.09.2017 r. do godziny 23:59.
 6. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udzielenie kreatywnej odpowiedzi pod postem konkursowym na pytanie: Z jakimi produktami od Santal stworzył(a)byś swoje egzotyczne domowe SPA? Odpowiedź powinna zostać podana w formie tekstowej lub tekstowej ze zdjęciem kojarzącym się z tekstem podanym w odpowiedzi.
 7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych. Odpowiedzi publikowane przez strony (fanpage) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie możliwość usuwania odpowiedzi publikowanych przez strony (fanpage). Odpowiedzi nie mogą naruszać praw osób trzecich (kopiowanie pomysłów, umieszczanie zdjęć osób trzecich bez ich zgody).
 8. Organizator wybierze 3 najbardziej kreatywne i pomysłowe w treści i formie odpowiedzi, których autorzy zostaną nagrodzeni następującymi nagrodami – nagroda główna dla najbardziej kreatywnej odpowiedzi – zestaw egzotycznych produktów z różnych części świata dostępnych w sklepie Santal o wartości 150 zł, przy czym dopuszcza się sugestie autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi co do wyboru produktów (podane w wiadomości prywatnej); dwie nagrody dla autorów pozostałych dwóch kreatywnych odpowiedzi – kupon uprawniający do zniżki 20% przy zamówieniu o wartości do 200 zł lub 30% przy zamówieniu powyżej 200 zł. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami w sklepie.
 9. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 20.09.2017 r. na fanpage’u bloga Dobre Zielsko. Zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie wiadomości prywatnej w odpowiedzi na ich komentarz oraz oznaczeni w poście wraz z informacją o wynikach.
 10. Organizator i Sponsor konkursu zastrzegają sobie prawo do wybrania zwycięzców konkursu w dowolny sposób i według własnego uznania. Wyboru najbardziej kreatywnych i ciekawych odpowiedzi dokona Organizator, czyli właścicielka bloga http://dobrezielsko.pl.
 11. Zwycięzcy konkursu w ciągu dwóch dni od dnia ogłoszenia wyników (dwa pełne dni kalendarzowe do godziny 23:59 od dnia ogłoszenia wyników) proszeni są o przesłanie w wiadomości prywatnej do fanpage’a Dobre Zielsko swoich danych adresowych w celu wysyłki nagród (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, adres e-mail). W przypadku niezgłoszenia się po odbiór nagrody w przewidzianym terminie zostanie wybrana kolejna osoba.
 12. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną.
 13. Zamieszczając komentarz zawierający zgłoszenie do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu, na wykorzystanie pomysłu na przepis na blogu wegańskim Dobre Zielsko oraz na przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, opcjonalnie adres e-mail), nazwy użytkownika profilu na Facebooku oraz zdjęcia profilowego wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu i przesłanie nagród zgodnie z Ustawą o ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 pozycja 883).
 14. Po podaniu Organizatorowi przez Zwycięzców danych adresowych nagrody zostaną wysłane przez Sponsora w ciągu tygodnia od otrzymania danych adresowych. Wysyłka nagrody pocztą możliwa jest tylko na terenie Polski.
 15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestnika. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.
 16. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).
 17. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 18. Regulamin jest dostępny na blogu Dobre Zielsko pod adresem: http://dobrezielsko.pl/konkurs-egzotyczny-z-santal/.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Książka “Superfood z ogrodów, łąk i lasów”

Uwielbiam lato za różnorodne i różnokolorowe warzywa, owoce, zioła, kolory, ciepło i przypływ energii. I chociaż lato się kończy, a...

Zamknij