szklarnia hydroponiczna green farm
Konkursy

Konkurs z Green Farm – wejściówki na targi Gardenia (marzec 2017)

Z okazji zbliżającej się wiosny 🌿 blog wegański Dobre Zielsko zaprasza na szybki konkurs ogrodniczy z Green Farm, w którym do rozdania mamy 3 wejściówki na targi Gardenia w Poznaniu w dniach 2.-4.03.2017

REGULAMIN KONKURSU Z GREEN FARM – MARZEC 2017

 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Dobre Zielsko http://dobrezielsko.pl, adres fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/dobrezielsko.
 2. Wejściówki zostały przekazane przez właściciela marki Green Farm – producenta szklarni hydroponicznej, strona internetowa: http://green-farm.shoplo.com/, adres fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/GreenFarm.info.
 3. Konkurs odbywa się poprzez post konkursowy ogłoszony na fanpage’u Organizatora pod adresem: https://www.facebook.com/dobrezielsko/photos/a.1636346626686779.1073741828.1636129076708534/1789279051393535/.
 4. Konkurs jest przeznaczony dla pełnoletnich fanów fanpage’a na Facebooku Dobre Zielsko oraz Green Farm, którzy posiadają profil na Facebooku wyłącznie z prawdziwymi danymi.
 5. Celem konkursu jest zapoznanie zainteresowanych osób ze szklarnią hydroponiczną Green Farm, która będzie dostępna na targach Gardenia w Poznaniu w pawilonie 3 na stoisku nr 63.
 6. Konkurs trwa od środy 01.03.2017 r. do soboty 04.03.2017 r. do godziny 10:00 lub do momentu rozdania wszystkich wejściówek, o czym informacja zostanie przekazana na fanpage’u Dobrego Zielska.
 7. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udzielenie odpowiedzi pod postem konkursowym na pytanie: Jakie warzywa lub zioła uprawiał(a)byś w szklarni Green Farm i dlaczego?
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych. Odpowiedzi publikowane przez strony (fanpage) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie możliwość usuwania odpowiedzi publikowanych przez strony (fanpage). Odpowiedzi nie mogą naruszać praw osób trzecich (kopiowanie odpowiedzi).
 9. Wyboru odpowiedzi dokona Organizator, czyli właścicielka bloga http://dobrezielsko.pl. Organizator wybierze 3 pierwsze poprawne odpowiedzi, które będą spełniały warunki konkursu. Ich autorzy zostaną nagrodzeni wejściówkami na targi Gardenia.
 10. Wybór autorów odpowiedzi odbywa się następująco: po udzieleniu odpowiedzi zgodnej z regulaminem autor odpowiedzi zostaje poinformowany o wygranej w komentarzu i zobowiązany jest w ciągu 5 godzin do kontaktu w wiadomości prywatnej do Dobrego Zielska w celu ustalenia odbioru wejściówki. W przypadku braku kontaktu wejściówka przechodzi na kolejną osobę. Odpowiedzi można wpisywać do soboty 04.03.2017 r. do godziny 10:00 lub do momentu rozdania wszystkich wejściówek, o czym informacja zostanie przekazana na fanpage’u Dobrego Zielska.
 11. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wybrania zwycięzców konkursu w dowolny sposób i według własnego uznania.
 12. Odbiór wejściówek następuje na targach Gardenia lub w sklepie z żywnością ekologiczną Wegeeco w Poznaniu, zgodnie z ustaleniami między Organizatorem, a Uczestnikiem.
 13. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną.
 14. Zamieszczając komentarz zawierający zgłoszenie do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu oraz na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych (imię, nazwisko, ewentualnie numer telefonu), nazwy użytkownika profilu na Facebooku oraz zdjęcia profilowego wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu i odbioru wejściówek zgodnie z Ustawą o ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 pozycja 883).
 15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestnika, a także jego niezgłoszenie się po odbiór wejściówki z przyczyn losowych lub leżących po stronie Uczestnika. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.
 16. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).
 17. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 18. Regulamin jest dostępny na blogu Dobre Zielsko pod adresem: http://dobrezielsko.pl/konkurs-green-farm-marzec-2017.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Mus kokosowy i inne produkty z kokosa

Kocham kokosy. Wielbię je za zapach, wrażenia smakowe oraz wszechstronność zastosowania. Za działanie afrodyzjakowe również. Pojawia się coraz więcej produktów...

Zamknij