Konkursy

Kokosowy konkurs z Look Food (luty 2017)

Z okazji zbliżających się Walentynek 💕 blog wegański Dobre Zielsko zaprasza na konkurs z egzotycznym afrodyzjakiem, czyli kokosem w roli głównej!

Nagrodą w konkursie są 3 zestawy ekologicznych produktów kokosowych marki Look Food, a wśród nich mus oraz nierafinowany olej kokosowy, których użyłam do wegańskiej czekolady (klik) oraz kokosowej tarty bez pieczenia (klik). Zapraszam serdecznie do udziału w konkursie.

REGULAMIN KONKURSU KOKOSOWEGO Z LOOK FOOD – LUTY 2017

 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga http://dobrezielsko.pl, adres fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/dobrezielsko.
 2. Sponsorem nagród jest właściciel marki Look Food – producent żywności ekologicznej, strona internetowa: http://www.look-food.pl, adres fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/LookFoodSpzoo.
 3. Konkurs odbywa się poprzez post konkursowy ogłoszony na fanpage’u Organizatora pod adresem: https://www.facebook.com/dobrezielsko/photos/a.1636346626686779.1073741828.1636129076708534/1773954086259365
 4. Konkurs jest przeznaczony dla pełnoletnich fanów fanpage’a na Facebooku Dobre Zielsko oraz Look Food, którzy posiadają profil na Facebooku wyłącznie z prawdziwymi danymi.
 5. Konkurs trwa od piątku 03.02.2017 r. do niedzieli 19.02.2017 r. do godziny 23:59.
 6. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udzielenie kreatywnej odpowiedzi pod postem konkursowym na pytanie: Co byś przygotował/a z ekologicznych produktów kokosowych marki Look Food? Odpowiedź powinna zostać podana w formie tekstowej, przepis (pomysł) nie musi obejmować wszystkich  produktów, odpowiedzi może towarzyszyć zdjęcie przygotowanej potrawy. Preferowane są oczywiście pomysły wegańskie, zgodne z ideą bloga Dobre Zielsko.
 7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych. Odpowiedzi publikowane przez strony (fanpage) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie możliwość usuwania odpowiedzi publikowanych przez strony (fanpage). Odpowiedzi nie mogą naruszać praw osób trzecich (kopiowanie przepisów).
 8. Organizator wybierze 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi, których autorzy zostaną nagrodzeni zestawem ekologicznych produktów kokosowych Look Food, w skład którego wchodzą: nierafinowany olej kokosowy, mus kokosowy, mąka kokosowa, cukier kokosowy oraz błonnik kokosowy. Opis produktów znajduje się tutaj: http://dobrezielsko.pl/mus-kokosowy.
 9. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 23.02.2017 r. na fanpage’u bloga Dobre Zielsko. Zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie wiadomości prywatnej w odpowiedzi na ich komentarz oraz oznaczeni w poście wraz z informacją o wynikach.
 10. Organizator i Sponsor konkursu zastrzegają sobie prawo do wybrania zwycięzców konkursu w dowolny sposób i według własnego uznania. Wyboru najbardziej kreatywnych i ciekawych odpowiedzi dokona Organizator, czyli właścicielka bloga http://dobrezielsko.pl.
 11. Zwycięzcy konkursu w ciągu dwóch dni od dnia ogłoszenia wyników (dwa pełne dni kalendarzowe do godziny 23:59 od dnia ogłoszenia wyników) proszeni są o przesłanie w wiadomości prywatnej do fanpage’a Dobre Zielsko swoich danych adresowych w celu wysyłki nagród (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, adres e-mail). W przypadku niezgłoszenia się po odbiór nagrody w przewidzianym terminie zostanie wybrana kolejna osoba.
 12. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną.
 13. Zamieszczając komentarz zawierający zgłoszenie do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu, na wykorzystanie pomysłu na przepis na blogu wegańskim Dobre Zielsko oraz na przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, opcjonalnie adres e-mail), nazwy użytkownika profilu na Facebooku oraz zdjęcia profilowego wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu i przesłanie nagród zgodnie z Ustawą o ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 pozycja 883).
 14. Po podaniu Organizatorowi przez Zwycięzców danych adresowych nagrody zostaną wysłane przez Sponsora w ciągu tygodnia od otrzymania danych adresowych. Wysyłka nagrody pocztą możliwa jest tylko na terenie Polski.
 15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestnika. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.
 16. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).
 17. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 18. Regulamin jest dostępny na blogu Dobre Zielsko pod adresem: http://dobrezielsko.pl/konkurs-kokosowy-luty-2017.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
wegańska czekolada kokosowa
Wegańska czekolada kokosowa oraz migdałowa

Wegańska czekolada, którą próbnie robiłam kilka razy w zeszłym tygodniu to chyba mój faworyt słodyczy. Niebo. I tyle wystarczy. Robiłam...

Zamknij