Konkursy,  Kosmetyki wegańskie

Konkurs kosmetyczny z marką PITERAQ

Zapraszam Was serdecznie do udziału w konkursie kosmetycznym z marką PITERAQ! Piteraq to marka wegańskich i naturalnych kosmetyków do makijażu, których używam na co dzień. Więcej o kosmetykach przeczytacie tutaj. A nagrodą w konkursie jest wybrany podkład oraz cienie do powiek. 

REGULAMIN KONKURSU KOSMETYCZNEGO Z MARKĄ PITERAQ 

1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga http://dobrezielsko.pl

2. Sponsorem nagród jest dystrybutor marki Piteraq w Polsce.

3. Konkurs odbywa się poprzez post konkursowy ogłoszony na stronie FB oraz IG Organizatora pod następującymi adresami:
Instagram: https://www.instagram.com/p/CBbRN0xpRIx/
Facebook: https://www.facebook.com/dobrezielsko/photos/a.1636346626686779/2663729023948529/

4. Konkurs jest przeznaczony dla pełnoletnich fanów strony FB oraz IG bloga Dobre Zielsko oraz stron dystrybutora marki PITERAQ, którzy posiadają profil osobisty na Facebooku lub Instagramie wyłącznie z prawdziwymi danymi.

5. Konkurs trwa od niedzieli 14.06.2020 r. do niedzieli 21.06.2020 r. do godziny 23:59.

6. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udzielenie kreatywnej odpowiedzi POD JEDNYM z postów konkursowych (na FB lub na IG) na pytanie: Jaki makijaż lubisz najbardziej? Odpowiedź powinna zostać podana w formie tekstowej, dodatkowo na FB może towarzyszyć jej zdjęcie. Przy odpowiedzi należy również dodać tekst: “Biorę udział w konkursie”. Wrzucanie linków do innych stron (w tym swoich np. blogów, czy profili na FB/IG)  nie jest dopuszczane i odpowiedzi zawierające linki do innych stron będą usuwane bez ostrzeżenia.

7. Osoby biorące udział w konkursie poprzez udzielenie dwóch odpowiedzi, zarówno pod postem na FB oraz IG, nie będą uwzględniane w konkursie.

8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych. Odpowiedzi publikowane przez strony firmowe (fanpage) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie możliwość usuwania odpowiedzi publikowanych przez strony firmowe (fanpage). Odpowiedzi nie mogą naruszać praw osób trzecich (np. kopiowanie odpowiedzi).

9. Organizator wybierze dwie najbardziej kreatywne odpowiedzi – jedną na FB, drugą na IG, których autorzy (autorki) otrzymają podkład oraz cienie do powiek marki PITERAQ. Kolor cieni zostanie wybrany przez Zwycięzców (tudzież Zwyciężczynie).

10. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 25.06.2020 r. na fanpage’u bloga Dobre Zielsko oraz na profilu Instragramowym. Zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie wiadomości prywatnej w odpowiedzi na ich komentarz oraz oznaczeni w poście wraz z informacją o wynikach.

11. Organizator i Sponsor konkursu zastrzegają sobie prawo do wybrania zwycięzców konkursu w dowolny sposób i według własnego uznania.

12. Zwycięzcy konkursu w ciągu dwóch dni od dnia ogłoszenia wyników (dwa pełne dni kalendarzowe do godziny 23:59 od dnia ogłoszenia wyników) proszeni są o przesłanie w wiadomości prywatnej do strony  FB / IG Dobre Zielsko swoich danych adresowych w celu wysyłki nagród (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, adres e-mail) oraz wskazania koloru podkładu oraz cieni do powiek. W przypadku niezgłoszenia się po odbiór nagrody w przewidzianym terminie zostanie wybrana kolejna osoba.

13. Zwycięzcom nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną.

14. Zamieszczając komentarz zawierający zgłoszenie do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu, na wykorzystanie treści odpowiedzi na stronach FB oraz IG Organizatora oraz Sponsora, a także na przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, opcjonalnie adres e-mail), nazwy użytkownika profilu na Facebooku oraz zdjęcia profilowego wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu i przesłanie nagród.

15. Po podaniu Organizatorowi przez Zwycięzców danych adresowych nagrody zostaną wysłane przez Sponsora w ciągu dwóch tygodni od otrzymania danych adresowych. Wysyłka nagrody możliwa jest tylko na terenie Polski.

16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestnika. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.

17. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).

18. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Facebook te udostępniają wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
wegańskie naturalne kosmetyki kolorowe Piteraq
Wegańskie naturalne kosmetyki do makijażu Piteraq

Wegański tryb życia to dla mnie nie tylko dieta roślinna. To również postawa etyczna wobec przyrody, której jesteśmy częścią. Mój...

Zamknij