Konkursy

Konkurs Mikołajkowy z naturalnymi olejkami eterycznymi Optima Plus (listopad 2016)

Z okazji zbliżających się Mikołajek zapraszam na konkurs, w którym nagrodą są naturalne olejki eteryczne Optima Plus. Informacje o olejkach znajdziesz tutaj: http://dobrezielsko.pl/naturalne-olejki-eteryczne.

REGULAMIN KONKURSU MIKOŁAJKOWEGO – LISTOPAD 2016 

 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga www.dobrezielsko.pl, adres fanpage’a na Facebooku: www.facebook.com/dobrezielsko.
 2. Sponsorem nagród jest właściciel marki Optima PLUS – naturalnych olejków eterycznych, strona internetowa: www.optima-plus.eu, adres fanpage’a na Facebooku: www.facebook.com/Naturalne-olejki-eteryczne-i-b%C5%82onniki-Optima-PLUS-1772961762929846.
 3. Konkurs odbywa się poprzez post konkursowy ogłoszony na fanpage’u Organizatora.
 4. Konkurs jest kierowany do osób pełnoletnich.
 5. Konkurs jest przeznaczony dla fanów fanpage’a na Facebooku Dobre Zielsko oraz Optima PLUS, którzy posiadają profil na Facebooku wyłącznie z prawdziwymi danymi.
 6. Konkurs trwa od piątku 18.11.2016 r. do niedzieli 27.11.2016 r. do godziny 23:59.
 7. Wyniki zostaną ogłoszone dnia 28.11.2016 r. na fanpage’u bloga Dobre Zielsko. Zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie wiadomości prywatnej w odpowiedzi na ich komentarz oraz oznaczeni w poście wraz z informacją o wynikach.
 8. Zwycięzcy konkursu w ciągu dwóch dni od dnia ogłoszenia wyników (dwa pełne dni kalendarzowe do godziny 23:59, czyli 30.11.) proszeni są o przesłanie w wiadomości prywatnej do fanpage’a Dobre Zielsko swoich danych adresowych w celu wysyłki nagród (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, adres e-mail) lub przekazania kuponów zniżkowych (imię, nazwisko, adres e-mail, na który zostanie przesłany kupon).W przypadku niezgłoszenia się po odbiór nagrody w przewidzianym terminie zostanie wybrana kolejna osoba.
 9. Po podaniu Organizatorowi przez Zwycięzców danych adresowych nagrody zostaną wysłane przez Sponsora (przesyłka polecona ekonomiczna nadana Pocztą Polską) w ciągu tygodnia od otrzymania danych adresowych, zaś przekazanie kuponu zniżkowego nastąpi w ciągu tygodnia od przekazania adresu mailowego przez wyróżnione osoby. Wysyłka nagrody pocztą możliwa jest tylko na terenie Polski.
 10. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną.
 11. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udzielenie kreatywnej odpowiedzi pod postem konkursowym na pytanie: Jakie pięć olejków / produktów Optima PLUS dostępnych na stronie www.optima-plus.eu podarował(a)byś bliskiej Ci osobie na Mikołajki lub na święta i dlaczego?
 12. Organizator wybierze 1 najbardziej kreatywną odpowiedź, której autor(ka) zostanie nagrodzony(-a) wskazanym przez siebie w odpowiedzi zestawem olejków, oraz wyróżni 3 inne ciekawe odpowiedzi, których autorzy zostaną nagrodzeni kuponem zniżkowym w wysokości 25% do zrealizowania na zakupy w sklepie Sponsora na stronie www.optima-plus.eu w dniach od 28 listopada do 11 grudnia.
 13. Organizator i Sponsor konkursu zastrzegają sobie prawo do wybrania zwycięzców konkursu w dowolny sposób i według własnego uznania. Wyboru najbardziej kreatywnych i ciekawych odpowiedzi dokona Organizator, czyli właścicielka bloga www.dobrezielsko.pl.
 14. Zamieszczając komentarz zawierający zgłoszenie do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu oraz na przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu), nazwy użytkownika profilu na Facebooku oraz zdjęcia profilowego wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu i przesłanie nagród zgodnie z Ustawą o ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 pozycja 883).
 15. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).
 16. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 17. Regulamin jest dostępny na blogu Dobre Zielsko pod adresem: www.dobrezielsko.pl/konkurs-listopad-2016.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
amarantus
Amarantus – właściwości i przepisy

Pierwszy raz z amarantusem spotkałam się jeszcze w czasach nastoletnich, a więc kilkanaście lat temu. ;) Był to najczęściej właśnie...

Zamknij