konkurs z herbatami blog wegański dobre zielsko varietea
Konkursy

Konkurs z herbatami od VarieTea na powitanie wiosny

Blog wegański Dobre Zielsko zaprasza na konkurs z herbatami od VarieTea na powitanie wiosny!

Nagrodą w konkursie są 2 vouchery na zakupy w sklepie www.varietea.pl.
Zapraszamy Was serdecznie do udziału w konkursie!

REGULAMIN KONKURSU Z HERBATAMI OD VARIETEA – MARZEC 2018

 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga wegańskiego Dobre Zielsko, strona na Facebooku: https://www.facebook.com/dobrezielsko.
 2. Sponsorem nagród jest sklep z herbatą Varietea.
 3. Konkurs odbywa się poprzez post konkursowy ogłoszony na fanpage’u Organizatora pod adresem: https://www.facebook.com/dobrezielsko/photos/a.1636346626686779.1073741828.1636129076708534/1999255717062533/.
 4. Konkurs jest przeznaczony dla pełnoletnich fanów facebookowej strony Dobre Zielsko – zdrowy blog wegański, którzy posiadają profil na Facebooku wyłącznie z prawdziwymi danymi.
 5. Konkurs trwa od środy 14.03.2018 r. do środy 21.03.2018 r. do godziny 23:59.
 6. Warunkiem uczestnictwa w konkursie z herbatami jest udzielenie kreatywnej odpowiedzi pod postem konkursowym na pytanie: Jak planujesz powitać wiosnę? Odpowiedź powinna zostać podana w formie tekstowej i/lub graficznej. Preferowane są oczywiście zdrowe, ekologiczne pomysły, zgodne z ideą bloga Dobre Zielsko. Wrzucanie linków do innych stron (w tym swoich np. blogów, czy profili na FB/IG)  nie jest dopuszczane i odpowiedzi zawierające linki do innych stron będą usuwane bez ostrzeżenia.
 7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych. Odpowiedzi publikowane przez strony (fanpage) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie możliwość usuwania odpowiedzi publikowanych przez strony (fanpage). Odpowiedzi nie mogą naruszać praw osób trzecich (kopiowanie przepisów np. z blogów, można się oczywiście zainspirować, ale nie kopiować).
 8. Organizator wybierze 2 najbardziej kreatywne odpowiedzi, których autorzy zostaną nagrodzeni voucherem o wartości 50 zł (z darmową dostawą) na zakupy w sklepie Varietea.
 9. Wyniki zostaną ogłoszone do niedzieli 25.03.2018 r. na fanpage’u bloga Dobre Zielsko. Zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie wiadomości prywatnej w odpowiedzi na ich komentarz oraz oznaczeni w poście wraz z informacją o wynikach.
 10. Organizator i Sponsor konkursu zastrzegają sobie prawo do wybrania zwycięzców konkursu w dowolny sposób i według własnego uznania. Wyboru najbardziej kreatywnych i ciekawych odpowiedzi dokona Organizator, czyli właścicielka bloga wegańskiego Dobre Zielsko,
 11. Zwycięzcy konkursu w ciągu dwóch dni od dnia ogłoszenia wyników (dwa pełne dni kalendarzowe do godziny 23:59 od dnia ogłoszenia wyników) proszeni są o przesłanie w wiadomości prywatnej do strony facebookowej Dobre Zielsko swoich danych adresowych w celu wysyłki nagród (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, adres e-mail). W przypadku niezgłoszenia się po odbiór nagrody w przewidzianym terminie zostanie wybrana kolejna osoba.
 12. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną. W przypadku zakupów w sklepie www.varietea.pl  na wyższą kwotę niż 50 zł Uczestnik pokrywa nadwyżkę przelewem na konto wskazane w sklepie. Dostawa pozostaje darmowa.
 13. Zamieszczając komentarz zawierający zgłoszenie do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu, na wykorzystanie odpowiedzi na blogu wegańskim Dobre Zielsko oraz na stronach sklepu Varietea, a także na przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, opcjonalnie adres e-mail), nazwy użytkownika profilu na Facebooku oraz zdjęcia profilowego wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu i przesłanie nagród zgodnie z Ustawą o ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 pozycja 883).
 14. Po podaniu Organizatorowi przez Zwycięzców danych adresowych nagrody zostaną wysłane przez Sponsora w ciągu tygodnia od otrzymania danych adresowych. Wysyłka nagrody pocztą możliwa jest tylko na terenie Polski.
 15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestnika. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.
 16. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).
 17. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 18. Regulamin jest dostępny na blogu Dobre Zielsko pod adresem: https://dobrezielsko.pl/konkurs-z-herbatami-marzec-2018.

O właściwościach białej i zielonej herbaty przeczytasz w tym wpisie:

Właściwości białej i zielonej herbaty

Przeczytaj poprzedni wpis:
wegańska pizza na orkiszowym spodzie bez sera
Wegańska pizza na orkiszowym spodzie z suszonymi pomidorami

Siedziałam ostatnio na wykładzie i tak sobie myślałam, co zjem, jak wrócę do domu. W planach było upieczenie chleba, ale...

Zamknij