lato w pełni w kuchni i w plenerze
Inne

Lato w pełni w kuchni i w plenerze

Kochani, mamy lato w pełni, pogoda dopisuje i w ten piękny dzień obchodzę moje kolejne urodziny. I tak oto, siedząc na plaży, piszę do Was i planuję kolejne blogowe działania zgodnie z Waszymi sugestiami w ankiecie. Po różnorakich wywrotkach czuję, że to dobry czas. Jestem z właściwym mężczyzną, robię to, co lubię i otaczam się wspaniałymi ludźmi. Dzień spędzamy w plenerze, aktywnie nad jeziorem, z koszem piknikowym pełnym dobrego zielska i pysznych wegańskich deserów. Pozwólcie, że pokażę Wam trochę naszych zdjęć i zapowiem pierwsze urodziny bloga. 

Pierwsze urodziny bloga

Sierpień to nie tylko miesiąc moich urodzin, to także miesiąc powstania naszego bloga. Pierwsze urodziny Dobrego Zielska będziemy świętować za ponad dwa tygodnie, ale już od poniedziałku pojawią się dla Was z tej okazji prezenty, zniżki i konkursy. Do wspólnego świętowania zaprosiłam sklep Optima Plus z naturalnymi olejkami eterycznymi, z którymi mogliście zapoznać się na łamach bloga w zeszłym roku. Napiszę Wam trochę o herbacie, jaką będziecie mogli zamówić ze zniżką i gratisową białą herbatą w sklepie Varietea. Wraz z Santal oferującym naturalne kosmetyki i żywność z egzotycznych miejsc przygotowuję dla Was konkurs, a Lokalny Rolnik dostarczający świeże zielsko prosto z pola zaoferuje Wam zniżkę na zdrowe zakupy. Pod koniec sierpnia intensywnie ruszymy także z naszą facebookową grupą. Wypatrujcie więc wpisów i obserwujcie nasz profil na facebooku.

pierwsze urodziny bloga

Lato w pełni w kuchni

Korzystacie z dobrodziejstw natury i jadacie latem więcej warzyw i owoców? Lato to świetny czas, aby wprowadzić do swojej diety zdrowe nawyki. Mamy pod dostatkiem świeże warzywa, owoce i zioła, a także więcej energii do wszystkiego. Jako że dzień jest dłuższy, wydaje nam się, że i doba jest dłuższa niż zimą, kiedy wolimy zaszyć się z ciepłą kawą, czy herbatą pod kocem. Zachęcam Was serdecznie do eksperymentów z kuchnią roślinną i częstszego wybierania zdrowych produktów. Mam nadzieję, że moje przepisy są dla Was inspiracją i tak, jak ja, możecie stwierdzić, że i słodycze mogą być zdrowe.

Lato w pełni w plenerze

Jak spędzacie wakacje? Lato w pełni i grzech nie wycisnąć z niego jak najwięcej. My wakacje właściwie mieliśmy już w maju we Włoszech, w czerwcu byliśmy w Sudetach, a dokładniej w Górach Stołowych, Bystrzyckich i Orlickich na rowerze. Niedawno wróciliśmy z Karkonoszy, gdzie spędziliśmy kilka aktywnych dni na trekkingu. I chociaż cały lipiec zleciał nam na pracy przy komputerze, a mi na „naprawianiu” nogi po upadku, to postanowiłam, że sierpień będzie bardziej aktywny i będziemy spędzać więcej czasu w plenerze. Pogoda sprzyja, łąki, pola i lasy obfitują w owoce natury. Nic, tylko ruszyć się i obcować z zielenią. Tak, jak my dziś – nad jeziorem.

Lato z aparatem, czyli łapię chwile

Parę miesięcy temu zaczęłam intensywnie interesować się fotografią, zapisałam się na kurs fotograficzny, pstrykam foty, gdzie popadnie, a mój ukochany zrobił mi dziś niespodziankę w postaci książek o fotografii nie tylko kulinarnej. Praktycznie każdą okazję wykorzystuję, by wyciągnąć aparat i porobić zdjęcia. Nie tylko w kuchni. Zobaczcie, jakie chwile, pejzaże i obiekty udało mi się ostatnio złapać. Rozwijam po prostu swoją pasję.

Udanych wakacji i czasu dla Was,
Małgosia

Lato w pełni – nasze zdjęcia: http://dobrezielsko.pl/lato-w-pelni-w-kuchni-i-w-plenerze/2/.

Pages: 1 2

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wegańskie lody porzeczkowe
Wegańskie lody porzeczkowe (lub jagodowe) z nasionami chia

Nareszcie mamy lato! W końcu! Trochę się gramoliło z tym swoim nadejściem, ale w końcu są upały. Tydzień temu, podobnie...

Zamknij