Konsultacje dietetyczne

Jestem dietetyczką i weganką. Ponad 20 lat temu, gdy byłam młodą nastolatką, zostałam wegetarianką, a potem przeszłam na dietę zupełnie roślinną. Mam spore doświadczenie w zakresie wegańskiego gotowania. Stawiam na zdrowe, proste, różnorodne i pyszne jedzenie! Ale samo doświadczenie praktyczne to nie wszystko, by wiedzieć, jak dieta wegańska i wegetariańska powinna być odpowiednio zbilansowana, by była korzystna dla zdrowia! Dlatego też ukończyłam studia dietetyczne na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, by mieć szersze pojęcie na temat odżywiania i wiedzieć, jak powinna być bilansowana dieta wegańska, by czerpać z niej korzyści dla zdrowia. Obroniłam dosyć obszerną pracę pt. „Prawidłowe żywienie w okresie ciąży u kobiet stosujących dietę wegańską”, w której redakcję włożyłam wiele energii, czasu i pasji. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu zielarstwa i ziołolecznictwa na tej samej uczelni. Zioła uwielbiam, ale trzeba je stosować z głową.

Udzielam konsultacji dietetycznych online w zakresie diety wegetariańskiej i wegańskiej, również eliminacyjnej, z uwzględnieniem nietolerancji pokarmowych, bezglutenowej, antyhistaminowej, diety w chorobach autoimmunizacyjnych, migrenie etc. Moje wparcie polega na regularnych konsultacjach, jadłospisach oraz zaleceniach dietetycznych i zdrowotnych. Towarzyszę Ci podczas wdrażania zmian, odpowiadam na Twoje pytania i słucham Twoich potrzeb. Stawiam przede wszystkim na edukację żywieniową i wsparcie przy Wszystkich swoich pacjentów wysyłam na badania i proszę o wypełnienie dzienniczka żywieniowego.

Udzielam także konsultacji psychodietetycznych dla osób stosujących dietę wegetariańską / wegańską (zaburzenia odżywiania – bulimia, anoreksja, ortoreksja; ciągłe “diety”, odchudzanie, zmiana nawyków żywieniowych). Takie konsultacje nie zastępują psychoterapii. Są za to wsparciem żywieniowym uwzględniającym sferę psychologiczną.

Cena pierwszej konsultacji 200 zł, cena kolejnych konsultacji 160 zł/do 60 minut lub krótsze, a częstsze konsultacje 90 zł/do 30 minut. Współpraca dietetyczna ze mną opiera się przede wszystkim na regularnych konsultacjach (2-4 razy w miesiącu w zależności od potrzeb / problemu) oraz budowaniu odpowiednich nawyków żywieniowych i przyzwyczajania się do swojej nowej diety. Gotowy jadłospis stanowi przykładowe narzędzie dietetyczne pomocne we wdrażaniu zmian i budowaniu nawyków. Cena za jadłospis z planem suplementacji zależy m.in. od ilości wykluczeń żywieniowych – przykładowo dieta wegetariańska / wegańska ogólna 220 zł, dieta wegańska bezglutenowa / niskohistaminowa / inne wykluczenia i jednostki chorobowe – 220-300 zł. Nie każda osoba potrzebuje gotowego jadłospisu.

Planujesz przejście na dietę wegetariańską / wegańską i nie wiesz, jak się za to zabrać? Chcesz sprawdzić, czy Twój obecny sposób odżywiania jest zbilansowany? Potrzebujesz pomysłów na zdrowe dania wegańskie? Potrzebujesz konsultacji dietetycznej w innym zakresie? Napisz do mnie maila: kontakt (małpa) dobrezielsko.pl i opisz proszę swój problem. Wskażę Ci, jak przygotować się do konsultacji i przekażę wszelkie niezbędne informacje. Możesz także skontaktować się ze mną za pomocą poniższego formularza. Ze względu na intensywność pracy mogę odpowiedzieć po kilku dniach.

Do zobaczenia na konsultacji!
Gosia

Aktualizacja: brak miejsc na konsultacje do czerwca 2024 r. 

FORMULARZ KONTAKTOWY    Temat:


    TakNie Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
    Administratorem danych osobowych jest właścicielka bloga Dobre Zielsko.