Konsultacje dietetyczne w zakresie diety wegańskiej

Jestem dietetyczką i weganką. Od 20 lat interesuję się dietą roślinną i wegańskim stylem życia. Najpierw zostałam wegetarianką, a potem przeszłam na dietę zupełnie roślinną. Mam całkiem spore doświadczenie w zakresie wegańskiego gotowania. Stawiam na zdrowe, proste, różnorodne i pyszne jedzenie! Ale samo doświadczenie praktyczne to nie wszystko, by wiedzieć, jak zbilansować dietę. Odwrotnie również – sama teoria nie wystarczy. Tak więc oprócz praktycznego gotowania, czytania i pisania artykułów na temat diety roślinnej, ukończyłam studia dietetyczne na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Obroniłam dosyć obszerną pracę pt. „Prawidłowe żywienie w okresie ciąży u kobiet stosujących dietę wegańską”, w której redakcję włożyłam wiele energii, czasu i pasji. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu zielarstwa i ziołolecznictwa na tej samej uczelni. 

Udzielam konsultacji dietetycznych online w zakresie diety wegetariańskiej i wegańskiej, również eliminacyjnej, z uwzględnieniem nietolerancji pokarmowych, bezglutenowej, antyhistaminowej, diety w chorobach autoimmunizacyjnych, migrenie etc. Potrzebujesz konsultacji? Napisz do mnie maila: dietetyk (małpa) dobrezielsko.pl. Konsultacja (60 min.) w pakiecie z 7-dniowym jadłospisem wegańskim / wegetariańskim + plan suplementacji kosztuje 340 zł. Przy obciążeniach chorobowych (Hashimoto, migreny, celiakia, inne choroby autoimmunizacyjne, nietolerancje pokarmowe, IO, cukrzyca, IBS etc.) ok. 360-400 zł – zależy to od stopnia eliminacji oraz chorób – konsultacja trwa wtedy zazwyczaj do 90 min. Jeśli nie lubisz gotowych jadłospisów, dostaniesz ułożone pod Ciebie kilkustronicowe zalecenia żywieniowe do wdrożenia od zaraz! Przed konsultacją wysyłam wszystkich na badania i proszę o wypełnienie dzienniczka żywieniowego. A po konsultacji podczas wdrażania zmian jestem pod mailem / messengerem, odpowiadam na Twoje pytania i słucham Twoich potrzeb.

Udzielam także konsultacji psychodietetycznych dla osób stosujących dietę wegetariańską / wegańską (zaburzenia odżywiania – bulimia, anoreksja, ortoreksja; ciągłe „diety”, zmiana nawyków).

Możesz także skontaktować się ze mną za pomocą poniższego formularza. 

Dbaj o siebie!
Gosia

FORMULARZ KONTAKTOWYTemat:


TakNie Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest właścicielka bloga wegańskiego i poradni dietetycznej Dobre Zielsko.