Konsultacje dietetyczne

Jestem dietetyczką i weganką. 22 lata temu zostałam wegetarianką, a potem przeszłam na dietę zupełnie roślinną. Mam spore doświadczenie w zakresie wegańskiego gotowania. Stawiam na zdrowe, proste, różnorodne i pyszne jedzenie! Ale samo doświadczenie praktyczne to nie wszystko, by wiedzieć, jak dieta wegańska i wegetariańska powinna być odpowiednio zbilansowana, by była korzystna dla zdrowia! Dlatego też ukończyłam studia dietetyczne na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, by mieć szersze pojęcie na temat odżywiania i wiedzieć, jak powinna być bilansowana dieta wegańska, by czerpać z niej korzyści dla zdrowia. Obroniłam dosyć obszerną pracę pt. „Prawidłowe żywienie w okresie ciąży u kobiet stosujących dietę wegańską”, w której redakcję włożyłam wiele energii, czasu i pasji. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu zielarstwa i ziołolecznictwa na tej samej uczelni. Zioła uwielbiam, ale trzeba je stosować z głową.

Udzielam konsultacji dietetycznych online w zakresie diety wegetariańskiej i wegańskiej, również eliminacyjnej, z uwzględnieniem nietolerancji pokarmowych, bezglutenowej, antyhistaminowej, diety w chorobach autoimmunizacyjnych, migrenie etc. Konsultacja (ok. 60 min.) w pakiecie z 7-dniowym jadłospisem wegańskim / wegetariańskim + plan suplementacji + wsparcie podczas stosowania jadłospisu (mail / chat) + konsultacja kontrolna (wsparcie miesięczne) to koszt 450 zł.

Jeśli nie lubisz gotowych jadłospisów, dostaniesz ułożone pod Ciebie zalecenia żywieniowe do wdrożenia od zaraz! Przed konsultacją wysyłam wszystkich na badania i proszę o wypełnienie dzienniczka żywieniowego. Podczas wdrażania zmian jestem pod mailem / messengerem, odpowiadam na Twoje pytania i słucham Twoich potrzeb.

Przy obciążeniach chorobowych (np. charoba Hashimoto, celiakia, inne choroby autoimmunizacyjne, migreny, nietolerancje pokarmowe, IO, cukrzyca, IBS etc.) koszt wsparcia miesięcznego (jak powyżej) to ok. 500 zł – dokładna wycena zależy to od stopnia eliminacji oraz złożoności chorób.

Udzielam także konsultacji psychodietetycznych dla osób stosujących dietę wegetariańską / wegańską (zaburzenia odżywiania – bulimia, anoreksja, ortoreksja; ciągłe “diety”, zmiana nawyków żywieniowych).

Potrzebujesz konsultacji dietetycznej? Napisz do mnie maila: kontakt (małpa) dobrezielsko.pl i opisz proszę swój problem. Wskażę Ci, jak przygotować się do konsultacji i przekażę wszelkie niezbędne informacje. Możesz także skontaktować się ze mną za pomocą poniższego formularza.

Do zobaczenia na konsultacji!
Gosia

Aktualizacja: brak miejsc na konsultacje do czerwca 2023 r.

FORMULARZ KONTAKTOWY    Temat:


    TakNie Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
    Administratorem danych osobowych jest właścicielka bloga Dobre Zielsko.