Konsultacje dietetyczne

Jestem dietetykiem i weganką. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od 20 lat interesuję się dietą roślinną i wegańskim stylem życia.

Udzielam konsultacji dietetycznych online w zakresie diety wegetariańskiej i wegańskiej, bezglutenowej, eliminacyjnej, z uwzględnieniem nietolerancji pokarmowych, diety w chorobach autoimmunologicznych, migrenie. Potrzebujesz konsultacji? Napisz do mnie maila: dietetyk (małpa) dobrezielsko.pl. Konsultacja kosztuje między 200-250 zł – zależy to od stopnia eliminacji oraz obciążeń chorobowych.

Otrzymuję dużo wiadomości z różnymi zapytaniami i nie jestem w stanie odpowiadać na nie codziennie na bieżąco. Jeśli nie otrzymasz ode mnie odpowiedzi w przeciągu tygodnia, wyślij proszę swoją wiadomość ponownie.

Istnieje możliwość konsultacji stacjonarnej tête-à-tête w Poznaniu oraz w Szczecinie, jednakże ze względów osobistych oraz przerwy wakacyjnej będzie to możliwe od września.

Możesz także skontaktować się za mną za pomocą poniższego formularza. 

FORMULARZ KONTAKTOWYTemat:


TakNie Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest właścicielka bloga wegańskiego i poradni dietetycznej Dobre Zielsko.