Współpraca / Oferta

W ramach bloga wegańskiego Dobre Zielsko promuję kuchnię roślinną, wartościową i naturalną żywność, ale także ekologiczny tryb życia, ideę zero waste, podejście slow life, rozwijanie swoich pasji czy sztukę dobrego odpoczynku. Jeśli Ty również, zapraszam Cię do wspólnej promocji zdrowego trybu życia.

Chętnie nawiążę współpracę z firmami oraz organizacjami, których działalność obejmuje zdrową / ekologiczną / wegańską żywność, naturalne wegańskie kosmetyki itp., projekty dotyczące zdrowia, weganizmu czy prawidłowego odżywiania. Pozostaję otwarta na różnego rodzaju formy współpracy w zakresie przedstawionej tematyki, przykładowo:

 • prowadzenie dietetycznych i kulinarnych warsztatów wegańskich, warsztatów zdrowego odżywiania, w tym również dla dzieci i młodzieży, np. w przedszkolach i szkołach,
 • redakcja e-booków z przepisami i poradami dietetycznymi,
 • udział w inicjatywach / eventach / wyjazdach / konferencjach na rzecz promocji zdrowego odżywiania etc.,
 • opracowywanie przepisów z wybranymi wegańskimi składnikami pod kątem konkretnej diety (np. bezglutenowej) lub z zaleceniami dietetycznymi przy konkretnych jednostkach chorobowych,
 • testowanie i recenzowanie produktów (np. żywność ekologiczna, wegańskie kosmetyki naturalne, książki z przepisami, książki dietetyczne),
 • reportaże z wydarzeń bliskich tematyce bloga (np. targi ekologiczne, otwarcia restauracji, wydarzenia związane z aktywnością fizyczną itp.),
 • organizowanie konkursów dla Czytelników bloga,
 • przekazywanie informacji o rabatach w sklepach z żywnością ekologiczną, naturalnymi kosmetykami etc.,
 • wspólne opracowanie specjalnych zniżek dla Czytelników bloga,
 • sesje zdjęciowe produktów i wydarzeń (współpraca z profesjonalnym fotografem).
 • tekst sponsorowany,
 • baner reklamowy & kampanie reklamowe,
 • redakcja i tłumaczenie artykułów / broszur / ulotek / o tematyce wegańskiej i zdrowotnej (z francuskiego / z angielskiego / na francuski),
 • copywriting, prowadzenie mediów społecznościowych dla firm / projektów związanych ze zdrowym odżywianiem (współpraca ze specjalistą od PR / marketingu).

Moje zasady współpracy:

W związku z coraz liczniejszymi propozycjami, które są bardzo jednostronne oraz zupełnie niedopasowane do mojej tematyki postanowiłam spisać kilka moich zasad. 

1. Testuję i promuję produkty, których sama używam i które są dla mnie przydatne. Muszą to być produkty wegańskie (roślinne), wyjątkiem są produkty pszczele. Promuję żywność, kosmetyki, książki, urządzenia AGD, produkty ekologiczne oraz less waste i wiele innych, które wpisują się w zdrowy wegański i ekologiczny lifestyle. Tak więc masło bez laktozy oraz landrynki nie będą pasować. 

2. Współpracuję na podstawie wynagrodzenia i/lub barteru. Wynagrodzenie barterowe jest dla mnie akceptowalne, jeśli oferowane produkty są dla mnie potrzebne i wartościowe.

3. W przygotowanie treści wkładam wiele pracy, wiedzy, umiejętności oraz czasu, dlatego jestem zainteresowana ofertami, które dają korzyść trzem stronom – wyznaję zasadę 3WIN. W naszej współpracy Ty musisz coś z tego mieć (promocja Twoich produktów wśród wegan, wegetarian i osób stosujących diety eliminacyjne oraz zainteresowanych zdrowiem i ekologią), moi Czytelnicy muszą coś z tego mieć (informacja o dobrych sprawdzonych przeze mnie produktach / kod rabatowy / konkurs etc.) i ja również (wynagrodzenie i/lub wartościowe produkty). Jeśli więc prosisz o wzmiankę / publikację / udostępnienie informacji o Twoich produktach czy działalności i nic nie proponujesz w zamian – Twoją wiadomość potraktuję po prostu jako spam. 

4. Dostaję sporo zapytań oraz propozycji bardzo jednostronnych. Nie podejmuję się działań promocyjnych, na których korzysta głównie autor wiadomości / marka, a ja nic z tego nie mam – że się tak dosłownie wyrażę. Mam nadzieję, że znasz zasadę 3WIN, jeśli nie – patrz punkt poprzedni.

5. Nie współpracuję za przysłowiowy wśród blogerów słoik dżemu. W przypadku przesłania drobnych produktów do testowania bądź gdy produkty nie spełniają moich kryteriów zastrzegam sobie możliwość nieprzedstawiania ich moim Odbiorcom.

6. W ramach inicjatyw i akcji społecznych organizowanych przez fundacje / stowarzyszenia etc. istnieje możliwość współpracy na zasadzie pro bono.  Jeśli robisz coś dobrego i nie bierzesz za to hajsu, to ja również mogę się przyłączyć. Jeśli zaś na czymś zarabiasz i chcesz, bym ja zrobiła coś dla Ciebie za friko, to nic z tego nie wyjdzie. 

KONTAKT

Zapraszam do współpracy i kontaktu mailowego na adres kontakt (małpa) dobrezielsko.pl lub za pomocą poniższego formularza. Napisz proszę jak najwięcej o swojej propozycji – pomoże mi to odróżnić Twoją wiadomość od niechcianej reklamy. Na wiadomości typu „Mam dla Ciebie propozycję współpracy, zadzwoń pod numer…” nie odpowiadam. Nie jestem zainteresowana sprzedażą / promocją produktów na zasadzie MLM. Jeśli nie otrzymasz ode mnie odpowiedzi w przeciągu tygodnia, wyślij proszę swoją wiadomość ponownie. Temat:


TakNie Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest właścicielka bloga wegańskiego i poradni dietetycznej Dobre Zielsko.