Przepisy wegańskie

Regulamin konkursu z czekoladami Wegańskie Serce

Zapraszam Was serdecznie do udziału w konkursie z czekoladami WEGAŃSKIE SERCE. Wegańskie Serce to polska marka wegańskich czekolad, również bez cukru. Konkurs odbywa się na mojej stronie Facebooku oraz Instagramie i do wygrania jest naprawdę sporo słodkości!

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Dobre Zielsko.

2. Sponsorem nagród jest firma Wegańskie Serce.

3. Konkurs odbywa się poprzez post konkursowy ogłoszony na stronie FB oraz IG Organizatora pod następującymi adresami:

https://www.instagram.com/dobrezielsko.pl/

https://www.facebook.com/dobrezielsko/

4. Konkurs jest przeznaczony dla pełnoletnich fanów strony FB oraz IG Dobre Zielsko oraz Wegańskie Serce, którzy posiadają profil osobisty na Facebooku lub Instagramie wyłącznie z prawdziwymi danymi.

5. Konkurs trwa od środy 01.06.2022 r. do poniedziałku 06.06.2022 r. do godziny 23:59.

6. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udzielenie kreatywnej odpowiedzi POD JEDNYM z postów konkursowych (na FB lub na IG) na pytanie: Jakie jest Twoje najsłodsze wspomnienie z dzieciństwa? Odpowiedź powinna zostać podana w formie tekstowej, dodatkowo na FB może towarzyszyć jej zdjęcie. Przy odpowiedzi należy również dodać tekst: “Biorę udział w konkursie”. Wrzucanie w odpowiedzi na konkurs linków do innych stron (w tym swoich np. blogów, czy profili na FB/IG)  nie jest dopuszczane i takie odpowiedzi będą usuwane bez ostrzeżenia.

7. Osoby biorące udział w konkursie poprzez udzielenie dwóch odpowiedzi, zarówno pod postem na FB oraz IG, nie będą uwzględniane w konkursie.

8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych. Odpowiedzi publikowane przez strony firmowe (fanpage) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie możliwość usuwania odpowiedzi publikowanych przez strony firmowe (fanpage). Odpowiedzi nie mogą naruszać praw osób trzecich (np. kopiowanie odpowiedzi).

9. Organizator wybierze cztery najbardziej kreatywne odpowiedzi – dwie na FB, dwie na IG, których autorzy (autorki) otrzymają po 6 różnych czekolad WEGAŃSKIE SERCE. Zwycięzcy mogą wybrać poszczególne smaki, jednak każda czekolada powinna być inna.

10. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 12.06.2022 r. na fanpage’u bloga Dobre Zielsko oraz na profilu Instragramowym. Zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie wiadomości prywatnej w odpowiedzi na ich komentarz oraz oznaczeni w poście wraz z informacją o wynikach.

11. Organizator i Sponsor konkursu zastrzegają sobie prawo do wybrania zwycięzców konkursu w dowolny sposób i według własnego uznania.

12. Zwycięzcy konkursu w ciągu dwóch dni od dnia ogłoszenia wyników (dwa pełne dni kalendarzowe do godziny 23:59 od dnia ogłoszenia wyników) proszeni są o przesłanie w wiadomości prywatnej do strony  FB / IG Dobre Zielsko swoich danych adresowych w celu wysyłki nagród (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, adres e-mail) oraz wskazanie wybranych smaków czekolad. W przypadku niezgłoszenia się po odbiór nagrody w przewidzianym terminie zostanie wybrana kolejna osoba.

13. Zwycięzcom nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną.

14. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymają kod promocyjny uprawniający do otrzymania 1 czekolady gratis przy zamówieniu 3 czekolad w sklepie online WEGAŃSKIE SERCE. Dodatkowa czekolada zostanie dodana do każdych trzech zamówionych czekolad. Kod promocyjny zostanie opublikowany w komentarzu pod postem konkursowym.

15. Zamieszczając komentarz zawierający zgłoszenie do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu, na wykorzystanie treści odpowiedzi na stronach FB oraz IG Organizatora oraz Sponsora, a także na przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, opcjonalnie adres e-mail), nazwy użytkownika profilu na Facebooku oraz zdjęcia profilowego wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu i przesłanie nagród.

16. Po podaniu Organizatorowi przez Zwycięzców danych adresowych nagrody zostaną wysłane przez Sponsora w ciągu dwóch tygodni od otrzymania danych adresowych. Wysyłka nagrody możliwa jest tylko na terenie Polski.

17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestnika. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.

18. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).

19. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Facebook te udostępniają wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.