blog wegański dobre zielsko ankieta
Przepisy wegańskie

Ankieta na temat bloga wegańskiego Dobre Zielsko

Dziś mija dokładnie rok, od kiedy w mojej głowie pojawiło się “dobre zielsko” rozumiane nie jako liście rzodkiewki, czy natka pietruszki w surówce, ale nazwa bloga promującego zdrowe odżywianie. Pomysł pojawił się zupełnie spontanicznie i w ogóle nie myślałam, że powstanie z tego blog wegański, a tym bardziej nie wychodziłam tak daleko w przyszłość, jaką jest dzisiejszy dzień. Nie zastanawiałam się, co z tego mojego zielska wyrośnie. Uczyłam się prowadzenia strony na facebooku i blogowania w praktyce, dosłownie w praniu, metodą prób i błędów…

Minął już rok…

W czerwcu zeszłego roku powstała strona na facebooku, a sam blog powstał ponad dwa miesiące później. Dziś są pierwsze urodziny strony facebookowej, zaś formalne pierwsze urodziny bloga będziemy świętować pod koniec sierpnia. Pamiętacie, jak pisałam w pierwszym blogowym wpisie, kiedy na początku zamiast puścić stronę, ją skasowałam (czyt. przeniosłam katalog główny do innego folderu) i strona wyparowała? Z perspektywy tego roku mogę stwierdzić, że nic nie dzieje się bez przyczyny, tudzież wszystko jest dziełem przypadku… 😉 Mój zdrowy blog wegański Dobre Zielsko powstał zupełnie przypadkowo, ale nie bez powodu.

Podziękowania

Bez Was, Czytelników bloga, nie byłoby na tej stronie żadnych przepisów. To dzięki Wam mam motywację do gotowania, robienia zdjęć i pisania. To Wy jesteście inspiracją dla mnie i moich pomysłów. A mam ich tyle, że nie wystarcza doby. I jeszcze praca “przeszkadza”. 😉 Dziękuję Wam za ten rok, niech kolejne będą jeszcze bardziej owocne i zdrowe. 

Ankieta dotycząca bloga wegańskiego Dobre Zielsko

Dziś mam pełno pomysłów i planów związanych z blogiem, weganizmem, promocją zdrowia i działalnością dietetyczną. Mam także prośbę – przygotowałam krótką anonimową ankietę na temat bloga oraz treści zdrowotnych, jakie szukacie.  Znajdują się w niej pytania, na które odpowiedzi są dla mnie ważne. Uwzględniłam także miejsce na Waszą osobistą wypowiedź, która pomoże mi w rozwijaniu bloga i promocji zdrowia. Ankieta zajmie Wam ok. 5 minut, chyba że się rozpiszecie przy ostatnim pytanie. 😉 Dziękuję za Wasz czas i chęci. Link do formularza ankiety: https://goo.gl/forms/FBlVPZed13tMsfjK2.

Jeśli tylko macie jakieś uwagi oraz sugestie i chcielibyście się ze mną skontaktować, wyślijcie mi wiadomość na adres: kontakt@dobrezielsko.pl. Dziękuję. 
Małgosia

Wyniki ankiety i ich omówienie:

Pierwsze urodziny bloga, wyniki ankiety i konkurs

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.